MENU

Ośrodki narciarskie w okolicy


SKI PARK Kubínska Hoľa

SKI PARK Kubinska Hola – zabawa dla całej rodziny! Od free-ride przez tory narciarskie, aż do przedszkola narciarskiego, stok narciarski Kubinska Hola oferuje doskonałe warunki dla wszystkich amatorów sportów zimowych.

Dużą zaletą Kubinskiej Holi jest południowa orientacja stoku narciarskiego oraz lokalizacja Orawskiej Magury, która zapewnia wspaniałe widoki na całą Orawę, Niskie i Zachodnie Tatry, Choczskie wierchy, Małą oraz Wielką Fatrę. Codziennie przygotowywane stoki o łącznej długości 14 km sprawiają, że nasz ośrodek jest idealnym miejscem dla niezapomnianych doświadczeń na nartach, zarówno dla osób indywidualnych, jak i rodzin z dziećmi.

Zobacz więcej...

Ośrodek narciarski SKI Gavurki znajduje się w centrum Tierchowej i określany jest jako ośrodek przyjazny dzieciom i rodzinom.

Stok ma doskonałe nachylenie i umożliwia wspaniałą jazdę dla wszystkich narciarzy. Stok leży po słonecznej stronie i podczas dnia można śledzić postępy waszych latorośli i korzystać z zimowego słońca.

Na terenie ośrodka są dwa wyciągi typu Poma, a całkowita długość stoku wynosi 350 metrów. Jak nie spadnie śnieg, zrobimy go naszymi armatkami śnieżnymi. Stok jest codziennie ratrakowany.

Zaraz obok wyciągów znajduje się trasa saneczkowa gdzie możecie się do woli wyszaleć. Zagrzać zmarznięte noski i coś przegryźć można bezpośrednio na stoku w bufecie.

Jeżeli przyjdzie Wam ochota na większy posiłek i odpoczynek w cieple, zapraszamy do Janosikowej Koliby, która także jest na terenie ośrodka.

Mały ośrodek z wielkim sercem. Narciarski raj dla dzieci.

Zobacz więcej...

Snowparadise Veľká Rača Oščadnica - Wielka Racza Oszczadnica

Stacja podstawowa jest położona na wysokości 630 m. n.p.m., a najwyżej położony punkt ośrodka na wysokości 1050 m n.p.m. Całkowita różnica wzniesień wynosi 420 metrów. Sezon narciarski w Ośrodku Wielka Racza rozpoczyna się w listopadzie i trwa do kwietnia. Całkowita długość tras zjazdowych wynosi 14.5 km, wszystkie trasy są sztucznie naśnieżane.

Na terenie ośrodka Wielka Racza znajdują się 3 wyciągi i 3 kolejki linowe o całkowitej przepustowości transportowej 9700 osób na godzinę. Różne stopnie uciążliwości terenu umożliwia korzystanie z ośrodka przez narciarzy zarówno początkujących, jak i zaawansowanych. Rodzice z dziećmi mają możliwość skorzystania z wyciągu dziecięcego oraz ze szkółki narciarskiej, które znajdują się na terenie ośrodka. Do dyspozycji jest 2700 m oświetlonych tras zjazdowych.

Dla miłośników snowboardu ośrodek PARK SNOW Wielka Racza ma przygotowanych 600 metrów tras i park snowboardowy z możliwością wykorzystania U rampy, BorderCross, FunparkBox. W ośrodku PARK SNOW Wielka Racza znajdą dla siebie miejsce również miłośnicy uprawiania narciarstwa biegowego, ponieważ na terenie ośrodka jest do dyspozycji 9 km starannie przygotowanych tras biegowych dla zwolenników tej dyscypliny sportu.

Zobacz więcej...