MENU

Strefa Czasu Wolnego we Vratnej

Vratna jest malowniczą doliną w Krywańskiej części Parku Narodowego Mała Fatra. To miejsce jest szczególnie popularne w okresie zimowym, ponieważ we Vratnej mogą szusować zarówno początkujący jak i doświadczeni narciarze. Także miłośnicy snowboardingu, narciarstwa ekstremalnego i skialpinizmu znajdą tutaj coś dla siebie, bo jest to miejsce oferujące bardzo szeroką paletę możliwości spędzania wolnego czasu.


Mapa ośrodka

Zima w Małej Fatrze bywa naprawdę bajkowa. Jeżeli jako cel ferii zimowych wybraliście Państwo ośrodek narciarski Vratna Free Time Zone, przedstawiamy Wam jego mapę, która pomoże w lepszej orientacji.

Zobacz więcej...

Trasy narciarskie

Kompleks ośrodka narciarskiego Vratna Free Time Zone należy do najnowocześniejszych na Słowacji. To świetny wybór na zimowy urlop. Trasy narciarskie są położone w otoczeniu pięknej górskiej przyrody Parku Narodowego Mała Fatra, którego najwyższy szczyt Wielki Krywań sięga do wysokości 1 709 m. n.p.m.

Zobacz więcej...

Webkamera

Chcecie zobaczyć co dzieje się właśnie teraz we Vratnej? Nie potraficie się zdecydować, gdziewybrać się na narty? Pokażemy Wam aktualną sytuację w ośrodkach Paseky, Chleb i Południowy Gruń. Zapraszamy na narty do Vratnej!

Zobacz więcej...

Ośrodek narciarski SKI Gavurki

Stok ma doskonałe nachylenie i umożliwia wspaniałą jazdę dla wszystkich narciarzy. Stok leży po słonecznej stronie i podczas dnia można śledzić postępy waszych latorośli i korzystać z zimowego słońca.

Zobacz więcej...

Ferie

Podczas Waszego urlopu w Małej Fatrze, Dolina Vratna oferuje mnóstwo niezapomnianych wrażeń. W ośrodku Vratna Free Time Zone oprócz narciarstwa możecie wypróbować swoich sił także w innych sportach zimowych.

Zobacz więcej...